Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
ag dom system
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Zamień ciężkie prace ogrodowe w czystą przyjemność z serią Terraline™

Nowoczesny ogród wypełniony jest nowoczesną technologią, która ułatwia pielęgnacje roślin, często wykluczając zupełnie jakikolwiek udział osoby odpowiedzialnej za opiekę nad zieleńcem. Nadal jednak korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i narzędzi standardowych do prac ogrodowych.

GARDENA postanowiła udoskonalić te narzędzia o kilka nowoczesnych rozwiązań, dzięki temu praca jest wygodniejsza, szybsza i przede wszystkim bezpieczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. W tym celu powstały narzędzia z serii Terraline™, dzięki którym nawet ciężkie prace ogrodowe przychodzą z dziecinną łatwością.

Do najbardziej obciążających fizycznie aktywności ogrodowych niewątpliwie należy praca łopatą lub widłami. Praca tymi narzędziami jest ciężka i łatwo przy nich o kontuzję. Natrafienie szpadlem na twardy korzeń lub kamień pod ziemią, tudzież ześlizgnięcie się nogi może zakończyć się zwichnięciem lub inną poważną w skutkach kontuzją.

Technologia Softec™

Czasy kiedy ogrodnik nie miał możliwości wyboru i był często zmuszony pracować narzędziami nie spełniającymi norm bezpieczeństwa lub słabej jakości minęły bezpowrotnie.

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marki na rynku ogrodniczym powstała unikalna seria narzędzi Terraline™, która poprawia bezpieczeństwo i jakość użytkowania podstawowych narzędzi ogrodowych. Seria składa się ze szpadla prostego, szpadla małego, szpadla ostrego, wideł do kopania, wideł do kompostu oraz uniwersalnej szufli. Każde narzędzie zostało udoskonalone konstrukcyjnie w taki sposób, aby zadowolić każdego ogrodnika oraz poprawić komfort i bezpieczeństwo jego pracy” – mówi Jarosław Soboń, Ekspert marki GARDENA.

Dzięki technologii Softec™ narzędzia z serii Terraline™ nie przypominają zwykłych szpadli i wideł. Zgłoszona na do opatentowania technologia amortyzacji w narzędziach marki GARDENA tłumi drgania narzędzia i chroni przed odbiciem np. po uderzeniu w kamień.

Zdrowie przede wszystkim

Technologia zawarta w tych prostych narzędziach ogrodowych będzie szczególnie doceniona przez osoby starsze oraz ogrodników z problemami zdrowotnymi. Dzięki systemowi amortyzatorów nasze nadgarstki oraz mięśnie ramion mniej się męczą. Dodatkowo listwa chroniąca stopę zmniejsza ryzyko zranienia się i kontuzji, w przypadku ześlizgnięcia się stopy.

Ergonomiczny, szeroki oburęczny uchwyt pokryty tworzywem antypoślizgowym i termoizolacyjnym zwiększają wygodę użytkowania narzędzi marki GARDENA Terraline™. Wszystkie narzędzia z serii można przechowywać na wieszaku na narzędzia, co dodatkowo pozwoli nam zaoszczędzić miejsca w schowku. Wieszak wykonany został z aluminium wzmocnionym tworzywem sztucznym. Z takim zestawem damy odetchnąć naszym mięśniom i dodatkowo zaoszczędzimy sporo miejsca.Redakcja TerazDom.info
Fot. Gardena


Niepowtarzalne formy w ogrodzie
Wielkoformatowe elementy Stampo to nowość w ofercie Libetu, skierowana do architektów i inwestorów. Kostki, płyty i kule w dużych rozmiarach wytwarzane są z lanego betonu architektonicznego według przesłanych przez projektanta wytycznych. Produkty z nowej (...)


Luksus posiadania ogrodu
Mieszkając w dużym mieście rzadko kiedy mamy luksus posiadania ogrodu, a jeżeli już, to jest on niewielkich rozmiarów. Jednak nawet na powierzchni 50m2, tak jak w przypadku prezentowanego ogrodu, można zrealizować ciekawy projekt, który (...)


Natura w ogrodzie oswojona
Brukowane ścieżki, murki, schody i inne elementy małej architektury ogrodowej choć niezbędne, aby nadać ogrodom charakter użytkowy, powinny usunąć się na drugi plan, dyskretnie podkreślając zalety roślinności. Zadaniem ogrodów jest dawanie człowiekowi poczucia (...)
O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl