Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
Variant Okna
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Umywalki na blat

Umywalki blatowe dają nowe możliwości aranżacji łazienki. Wybór umywalki to dziś nie tylko decyzja o jej rozmiarze czy kształcie. Liczy się także sposób montażu – wiele umywalek może być stawianych, wpuszczanych lub montowanych pod blatem. Wszystko to sprawi, że łazienka będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. Dobrze dobrana umywalka to ważny element aranżacji nowoczesnej łazienki.

Szeroki wybór form i rozmiarów oraz zróżnicowana stylistyka sprawiają, że umywalki nie są już tylko elementem wyposażenia, ale coraz częściej stają się centralnym punktem wystroju wnętrza. Obok popularnych umywalek mocowanych do ściany sporym zainteresowaniem cieszą się modele wpuszczane w blat, których górna krawędź wystaje ponad jego powierzchnię, a także eleganckie misy montowane na blacie lub pod nim. Różnorodność form i kształtów sprawia, że harmonijnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, jak i stanowią ciekawy akcent przy bardziej tradycyjnych aranżacjach.

Redakcja TerazDom.info
Fot. Koło


Rozkosz dla zmysłów, relaks dla ducha
Gorący ukoi nerwy i przygotuje do spokojnego snu, zimny zahartuje, uodporni i zmobilizuje przed kolejnym ciężkim dniem. Prysznic uchodzi też za najszybszą, najbardziej oszczędną i wygodną formę kąpieli. Nic więc innego, że instalując kabinę prysznicową, dbamy (...)


Łazienka ze skosami
Jak urządzić małą łazienkę lub łazienkę ze skosami to pytania nurtujące nie tylko użytkowników małych mieszkań w bloku. Mała łazienka lub łazienka ze skosami to problem, zwłaszcza gdy mieszkańcy to ludzie wysocy, a (...)


Wybieramy wannę, czyli łazienka szyta na miarę
Dawniej łaźnie publiczne, dzisiaj własna, prywatna… wanna. Co zrobić, aby dobrze spełniła swoją rolę, pasując zarówno do wnętrza łazienkowego, jak i indywidualnych preferencji? Zanim zdecydujemy się na zmianę aranżacji naszej łazienki warto zastanowić się nad finalnym (...)
O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl