Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
ag dom system
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Systemy parkingowe dla wymagających

Grupa FAAC jest liderem światowego rynku w automatyzacji kontroli dostępu. Do tej grupy należy dział o nazwie HUB Parking Technology oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów parkingowych.

HUB Parking Technology dostarcza produkty spełniające oczekiwania międzynarodowych odbiorców z branży parkingowej. Zajmuje się rozwojem, produkcją, instalacją i serwisowaniem systemów zarządzania obiektami parkingowymi pod markami FAAC, ZEAG i DATAPARK.

HUB Parking Technology posiada ponad 100-letnie doświadczenie na rynku parkingowym, wprowadza nowatorskie systemy parkingowe - wydajne, rentowne i łatwe w zarządzaniu. HUBParking Technology zrealizował ponad 10 000 instalacji na całym świecie.

Prowadzenie parkingów może być dochodowym przedsięwzięciem, a HUB Parking Technology ułatwia wykorzystanie tego potencjału. Produkty HUB Parking Technology przyspieszają transakcje, eliminują wąskie gardła, wprowadzają dodatkowe opcje płatności, zwiększają bezpieczeństwo i skracając przestoje urządzeń. Kompleksowe usługi obejmują: systemy parkingowe, wielofunkcyjne oznakowanie, telewizję przemysłową, systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych, monitorowanie pomieszczeń i wiele innych podsystemów. HUBParking Technology wyposaża parkingi w terminale wjazdowe i wyjazdowe, kasy automatyczne, bariery parkingowe, oferuje zarządzanie poprzez przyjazny użytkownikowi system JMS.

System parkingowy FAAC ParQube

Najbardziej ekonomicznym, a jednocześnie wysoce zaawansowanym technologicznie systemem parkingowym proponowanym przez firmę HUB Parking Technology jest obecnie linia FAAC ParQube. Innowacyjny i nowoczesny system składa się z wytrzymałych, ergonomicznych i łatwych w obsłudze elementów. Jest pomyślany jako rozwiązanie nie generujące wysokich kosztów użytkowych. System bazuje na zminimalizowanej liczbie elementów mechanicznych i niezawodnych elektronicznych komponentach. W skład dostępnych elementów systemu wchodzą: terminale wjazdowe i wyjazdowe, terminale płatnicze, kasy automatycznych płatności, kasy manualne, terminale rabatowe oraz systemy wizualnego oznakowani parkingu z linii ParQube,. Znaki mogą wyświetlać stałe lub zmienne komunikaty informujące np. o wolnych miejscach czy też sygnalizując zielone światło do przejazdu. Cały system jest w pełni zautomatyzowany, a do jego zarządzania HUB Parking Technology oferuje oprogramowanie o nazwie JMS.

System zarządzania JMS

System zarządzania JMS, czyli Janus Management System to intuicyjny i łatwy w obsłudze program umożliwiający zarządzanie wieloma parkingami i różnymi urządzeniami z linii ZEAG, DATAPARK i FAAC. Ze względu na swoją modułową strukturę zdaje egzamin zarówno w małych obiektach parkingowych, jak i rozbudowanych kompleksach bardzo obciążonych ruchem pojazdów. JMS umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi procesami z pulpitu komputera w oknie przeglądarki internetowej. Dzięki wykorzystaniu opcji umieszczenia oprogramowani w tzw. chmurze, zapewnia dostęp do wszystkich urządzeń z dowolnego komputera, który jest wyposażony w dostęp do sieci i przeglądarkę internetową.

Systemy parkingowe HUB doskonale funkcjonują w takich miejscach jak lotniska, centra handlowe, hotele, obiekty sportowe, uczelnie, szpitale, osiedla mieszkaniowe.


www.faac.pl

Napęd do bramy przesuwnej – szybki i bezpieczny
Najnowsze technologiczne rozwiązania firmy FAAC i nowoczesne wzornictwo to najważniejsze cechy napędów C720 i C721. Instaluje się je do bram przesuwnych, ważących do 400 kg (C720) lub 800 kg (C721), o długości do (...)


Brama automatyczna z bezpiecznym napędem
Brama skrzydłowa, która otwiera się automatycznie, szybko, sprawnie i bezpiecznie to wygodne rozwiązanie. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo ludzi i zwierząt, którzy mogą znaleźć się w pobliżu otwierającej się czy zamykającej bramy. Jeśli więc szukacie bardzo bezpiecznego (...)


Pilot do bramy – nie kupuj „okazji”
Wygoda z posiadania bramy wjazdowej czy drzwi garażowych otwieranych zdalnie jest bezdyskusyjna. By jednak w pełni korzystać z takiego rozwiązania, system musi być niezawodny. Oczywiście sprawny system to sprawna centrala, napęd, fotokomórki, ale i taki (...)
O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl