Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
KM Building
wtorek, 20 luty 2018imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy
oferty aktualności z rynku
analizy i raporty z rynku porady księgowe

moje konto
rejestracja-logowanieKompleks Zachodnia II w zaawansowanej budowie
Trwają zaawansowane prace budowlane przy ul. Zbyszka Godlewskiego. Realizowana przez dewelopera Ekonbud-Fadom inwestycja Kompleks Zachodnia II to kontynuacja nowoczesnego osiedla, w ramach którego powstaną trzy budynki. Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 330 mieszkań, komórki lokatorskie przypisane do każdego lokalu oraz podziemną halę garażową. Inwestycja zakończy się pod koniec III kwartału 2018 roku. Deweloper zdradza, że wszystkie prace związane z Kompleks Zachodnia II przebiegają zgodnie z harmonogramem. – (...)
Dlaczego wybieramy domy na przedmieściach?
W największych polskich aglomeracjach w ostatnich latach mocno zaznacza się trend suburbanizacji. Klienci na rynku nieruchomości coraz chętniej wybierają domy na przedmieściach. Czy ta tendencja może się zmienić i jak reagują na to zapotrzebowanie deweloperzy? Według opracowań Głównego Urzędu Statystycznego, przygotowanego za lata 2015-2017, ponad 40 procent inwestycji deweloperskich w (...)
 Zielony Sołacz Tarasy - rusza budowa
Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji na poznańskim Sołaczu. U zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały powstaje kompleks Zielony Sołacz Tarasy - trzy kameralne budynki w bliskim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Projekt zostanie zrealizowany w II kwartale 2019 roku. Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy położona jest przy spokojnej ulicy Michała Drzymały 17, w odległości zaledwie (...)
Postępy na Osiedlu Słonecznym
W miejscowości Brodowo trwa budowa kolejnych domów w zabudowie szeregowej. Deweloper, KM Building, stawia dwa szeregi z 14 domami łącznie. Tym samym dobiega końca pierwszy główny etap budowy osiedla. Osiedle Słoneczne w Brodowie realizowane jest od kilku lat. Do tej pory powstało już 110 (...)
Osiedle Green Home z nowym etapem
Green Home – kontynuacja - to kompleks mieszkaniowy dewelopera Ekonbud-Fadom. W ramach osiedla powstaną dwa budynki, a ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się łącznie o 64 mieszkania z komórkami lokatorskimi przypisanymi do każdego lokalu a także o podziemną halę garażową. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec listopada 2018 roku. Osiedle Green Home - kontynuacja to kompleks mieszkaniowy znajdujący się w pobliżu Szosy Kisielińskiej, przy (...)
IV etap Nowych Ogrodów wystartował
Nowe Ogrody rozkwitają w nowym roku. Ulica Meissnera 2 wzbogaci się o kolejny budynek. Deweloper, Proxin Ogrody, ogłosił rozpoczęcie budowy IV etapu inwestycji, w ramach którego powstaną 104 mieszkania, dwa lokale usługowo-handlowe, podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2019 roku. W ramach IV etapu Nowych Ogrodów powstaną 104 funkcjonalne i ustawne mieszkania. W przygotowanym projekcie (...)
więcej »
reklama


Jak rozwijać biznes, to tylko na Jeżycach!
Już niedługo zostaną oddane do użytku lokale komercyjne w budynkach I etapu inwestycji Zajezdnia Poznań. Jako, że pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na przełomie 2017/2018 roku, już dzisiaj warto pomyśleć o prowadzeniu swojego biznesu w kwartale ulic Kraszewskiego, Sienkiewicza, Zwierzynieckiej oraz tzw. ulicy Nowej Prusa. Na chwilę obecną dostępne są lokale idealnie nadające się na salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, atelier (...)
Lokale usługowe - zakup z zyskiem
Oprocentowanie długoterminowych lokat bankowych, będące na poziomie ok. 1,9-2% w skali roku, raczej nie zachęca do odkładania nadwyżek finansowych w tych instytucjach. Alternatywą staje się zakup nieruchomości. Szukając sposobu na lokatę kapitału, warto pomyśleć o inwestycji w lokale nie tylko mieszkaniowe, ale też usługowe. Jak pokazują raporty, rentowność wynajmu takich powierzchni może sięgnąć nawet 10%. Warto więc inwestować w lokale na dużych osiedlach, bo zagwarantuje to sporą liczbę klientów oraz (...)
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską. Duda Development, poza sprzedażą inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, aktywnie zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych oraz (...)
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna. Quadro Office to biurowiec w samym sercu Poznania, bo u zbiegu ulic Małe Garbary i (...)
Cztery łapy to lubią. Profesjonalny parking dla psów w Poznaniu
Tego w Poznaniu jeszcze nie było. Właśnie powstał pierwszy profesjonalny parking dla psów na terenie Parku Handlowego Franowo, tuż obok sklepu IKEA. Właściciele czworonogów już nie muszą głowić się co zrobić ze swoim pupilem gdy wybierają się na zakupy do miasta. Teraz ukochane cztery łapy mogą podczas zakupów odpocząć i zaczekać na swojego Pana w miejscu (...)
Posnania pnie się w górę!
Z końcem lipca zakończyły się prace związane z budową stropu nad parterem. Równocześnie trwa montaż konstrukcji stalowej dachu oraz wejścia głównego od strony skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Kaliskiej. Pod koniec roku inwestycja będzie już zadaszona.
Na największym w tej części Europy placu budowy codziennie pracuje 14 dźwigów oraz 1.200 osób. (...)
więcej »Aktualności z rynku

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku nieruchomości. Dowiedz się, jakie projekty są w wstępnej fazie realizacji, a które możesz już obejrzeć. W tym miejscu zapoznasz się również z nowinkami technologicznymi stosowanymi we współczesnym budownictwie i poznasz aktualne trendy architektoniczne. Prezentujemy także sprawozdania z targów nieruchomości i imprez im towarzyszących.

reklama


KURSY WALUT NBP
2018-02-20
EUR
K: 4,1003
S: 4,1831
USD
K: 3,3135
S: 3,3805
CHF
K: 3,5573
S: 3,6291


Oferta sprzedaży
Mieszkanie
Metraż: 47.40 m²
Cena: 114000.00
Oferta sprzedaży
Dom
Metraż: 135 m²
Cena: 0.00
Oferta sprzedaży
Mieszkanie
Metraż: 59.60 m²
Cena: 180000.00
więcej»


Oszczędzanie na wkład własny
Zakup mieszkania to inwestycja na lata, która wiąże się z bardzo dużym obciążeniem domowego budżetu. Możemy wspomóc się kredytem hipotecznym, jednak do jego uzyskania niezbędne jest wykazanie się wymaganym wkładem własnym. Co w sytuacji, gdy takich pieniędzy nie posiadamy? Warto wyznaczyć sobie konkretny cel, zrobić analizę domowych wydatków i zacząć sukcesywnie gromadzić potrzebny kapitał.
Kredytowanie mieszkania z rynku pierwotnego - zasady i możliwości
W ostatnich latach obserwujemy wiele zmian na rynku kredytów hipotecznych, które z jednej strony regulują zasady i tryb przyznawania finansowania, z drugiej zaś poprzez wytyczne, obostrzenia czy rekomendacje dostosowują ten rynek do sytuacji ekonomicznej panującej zarówno w kraju, jak i na świecie. Dotyczy to zarówno zakupu nieruchomości gotowych jak i tych w budowie.
2018: rok bez dopłat
MdM dobiega końca, RnS wygasa, a Mieszkania Plus jeszcze nie powstały. Osoby, które planują zakup nieruchomości, czeka kilka lat bez rządowej pomocy. Jak będzie wyglądała sytuacja na rynku nieruchomości w nadchodzącym roku? W jaki sposób deweloperzy poradzą sobie bez dopłat?

więcej»

więcej»


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl