Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
KM Building
środa, 18 październik 2017imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła
oferty aktualności z rynku
analizy i raporty z rynku porady księgowe

moje konto
rejestracja-logowanieRusza drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11
Agencja Inwestycyjna rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji przy ulicy Stróżyńskiego 11. Premierowa prezentacja tego etapu prac miała miejsce 9 września na poznańskich targach mieszkaniowych. Docelowo kompleks ma składać się z trzech cztero i pół - kondygnacyjnych budynków ze 114 mieszkaniami. Każdy budynek będzie stanowić kolejny etap inwestycji. W drugim etapie Stróżyńskiego 11A powstaną 44 mieszkania. (...)
Reduta Nowe Podolany w rozbudowie
Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwa rozbudowa projektu mieszkaniowego Reduta Nowe Podolany. Aktualnie powstają dwa budynki wielorodzinne oznaczone numerami 6 i 7. Pierwszy z nich oddany zostanie w czerwcu 2018. W sumie powstanie 185 mieszkań. Inwestycja Reduta Nowe Podolany wystartowała w 2012 roku. Do tej pory powstało 308 mieszkań. Obecnie, (...)
Rodzinny Zakątek z gotowymi domami
Trwa rozbudowa osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku. Niedawno, w ramach IV etapu inwestycji oddano do użytkowania 14 domów w zabudowie szeregowej. Prowadzone są również prace przy budowie kolejnych szeregów. Zakończyła się budowa pierwszego szeregowca z IV etapu inwestycji Rodzinny Zakątek. W miejscowości Błażejewko na (...)
Startuje projekt Nowe Żegrze
Poznańskie Rataje to miejsce, gdzie zrealizowany zostanie kolejny projekt mieszkaniowy spółki Agrobex. U zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstanie osiedle Nowe Żegrze, czyli zespół kameralnych budynków wielorodzinnych. Prace już ruszyły. Inwestycja Nowe Żegrze będzie się składać z czterech budynków wielorodzinnych o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z (...)
Kolejne rekordy na rynku nieruchomości pomimo wzrostu cen
Polski rynek nieruchomości odnotowuje kolejne dobre wyniki. Według danych opublikowanych przez Reas w pierwszym półroczu 2017 roku rozpoczęto rekordową liczbę 441 nowych etapów inwestycji. Czy koniec programu MdM będzie miał znaczenie dla rosnącego optymizmu deweloperów? Polacy chcą kupować nowe mieszkania – pokazują to najnowsze dane sprzedaży opublikowane w raporcie firmy (...)
Drzwi otwarte na osiedlu Kalinova
W najbliższą sobotę 30 września, w godzinach od 10.00 – 14.00 deweloper More Place zaprasza na „Drzwi Otwarte” na osiedlu Kalinova. Inwestycja znajduje się przy ul. Kalinowej, w podpoznańskich Złotnikach. Podczas "Drzwi Otwartych” odwiedzający będą mogli obejrzeć domy z ogrodami, a także skorzystać ze specjalnych (...)
więcej »
reklama


Lokale usługowe - zakup z zyskiem
Oprocentowanie długoterminowych lokat bankowych, będące na poziomie ok. 1,9-2% w skali roku, raczej nie zachęca do odkładania nadwyżek finansowych w tych instytucjach. Alternatywą staje się zakup nieruchomości. Szukając sposobu na lokatę kapitału, warto pomyśleć o inwestycji w lokale nie tylko mieszkaniowe, ale też usługowe. Jak pokazują raporty, rentowność wynajmu takich powierzchni może sięgnąć nawet 10%. Warto więc inwestować w lokale na dużych osiedlach, bo zagwarantuje to sporą liczbę klientów oraz (...)
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską. Duda Development, poza sprzedażą inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, aktywnie zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych oraz (...)
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna. Quadro Office to biurowiec w samym sercu Poznania, bo u zbiegu ulic Małe Garbary i (...)
Cztery łapy to lubią. Profesjonalny parking dla psów w Poznaniu
Tego w Poznaniu jeszcze nie było. Właśnie powstał pierwszy profesjonalny parking dla psów na terenie Parku Handlowego Franowo, tuż obok sklepu IKEA. Właściciele czworonogów już nie muszą głowić się co zrobić ze swoim pupilem gdy wybierają się na zakupy do miasta. Teraz ukochane cztery łapy mogą podczas zakupów odpocząć i zaczekać na swojego Pana w miejscu (...)
Posnania pnie się w górę!
Z końcem lipca zakończyły się prace związane z budową stropu nad parterem. Równocześnie trwa montaż konstrukcji stalowej dachu oraz wejścia głównego od strony skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Kaliskiej. Pod koniec roku inwestycja będzie już zadaszona.
Na największym w tej części Europy placu budowy codziennie pracuje 14 dźwigów oraz 1.200 osób. (...)
Projekt architektoniczny Muzeum Polskiej Wódki
25 lipca br. rozstrzygnięty został konkurs na koncepcję wnętrza i ekspozycję pierwszego w Polsce ina świecie Muzeum Polskiej Wódki. Wśród wyróżnionych prac znalazły się projekty pracowni ARCHIGRAF Michał Brutkowski, NIZO DESIGN INTERNATIONAL Mirosław Nizio oraz Marwan Basmaji i Kamila Bielińska - Basmaji. Konkurs zorganizował Warszawski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich nazlecenie Agros Holding S.A., spółki z Grupy Pernod Ricard, inicjatora (...)
więcej »Aktualności z rynku

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku nieruchomości. Dowiedz się, jakie projekty są w wstępnej fazie realizacji, a które możesz już obejrzeć. W tym miejscu zapoznasz się również z nowinkami technologicznymi stosowanymi we współczesnym budownictwie i poznasz aktualne trendy architektoniczne. Prezentujemy także sprawozdania z targów nieruchomości i imprez im towarzyszących.

reklama


KURSY WALUT NBP
2017-10-18
EUR
K: 4,1833
S: 4,2679
USD
K: 3,5615
S: 3,6335
CHF
K: 3,6361
S: 3,7095


Oferta sprzedaży
Działka lub grunt
Metraż: 3100 m²
Cena: 0.00
Oferta sprzedaży
Mieszkanie
Metraż: 64.00 m²
Cena: 328000.00
Oferta sprzedaży
Dom
Metraż: 255.00 m²
Cena: 0.00
więcej»


Jak skutecznie uzyskać obecnie kredyt hipoteczny?
Niemal każdy, kto rozważa uzyskanie w Polsce kredytu hipotecznego wie, że to proces długotrwały i wielowątkowy oparty o regulacje i procedury. Ważny jest zarówno kredytobiorca, jak i zbywca nieruchomości oraz sama nieruchomość (bądź nieruchomości) mająca być zabezpieczeniem dla banku.
Mieszkanie dla Młodych 2017 - reaktywacja coraz bliżej
Osoby, które kupują mieszkanie i chcą otrzymać dopłatę do wkładu własnego będą mogły w sierpniu ponownie złożyć wniosek o dopłatę. Taką możliwość będą jednak miały tylko osoby zainteresowane dopłatą wypłacaną w tym roku. Trzeba jednak się spieszyć, bo pula środków wyczerpie się błyskawicznie.
Dotowanie mieszkań w ramach MdM-u zostało zawieszone do końca 2017 roku. To nie oznacza jednak, że rządowy program zupełnie zamarł. Uczestnicy MdM-u, którym po zakupie mieszkania urodziło się trzecie albo kolejne dziecko (np. czwarte), wciąż mogą wnioskować o spłatę części zaciągniętego kredytu hipotecznego. Taki bonus od Banku Gospodarstwa Krajowego, przeciętnie ma wartość 10.000 zł – 11.000 zł. Na razie stosunkowo niewiele rodzin otrzymało kredytową premię za narodziny dziecka. Trzeba jednak wiedzieć, że wypłata dodatkowych nagród dla uczestników MdM-u zakończy się dopiero w 2023 r.

więcej»

więcej»


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl