Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
Variant Okna
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Stara Cegielnia - nowa jakość
2018-04-12
Stara Cegielnia - nowa jakość

W południowej części Grunwaldu powstaje nietuzinkowe osiedle mieszkaniowe – Stara Cegielnia. Prace nad pierwszym etapem mają się ku końcowi, ruszyła także przedsprzedaż kolejnego. Co sprawia, że inwestycja cieszy się taką popularnością? Podpowiadamy, że to nie tylko kwestia cen zaczynających się od 6.149 zł za m².

Za wyjątkowym projektem stoi ceniona, poznańska Pracownia Architektoniczna Państwa Sipińskich. Industrialny styl i ciekawa elewacja są elementami widocznymi gołym okiem. Warto również zwrócić uwagę na świetnie zaplanowane rozkłady mieszkań, które są skrojone nie tylko pod ekspozycję na słońce, ale także pod komfort użytkowania i widok z okien.

A jest na co popatrzeć. Osiedle stanowić będzie enklawę otoczoną z każdej strony zielenią oraz stawami.Takie sąsiedztwo to przede wszystkim uczta dla zmysłów, ale także możliwość pełnego odprężenia się po trudnym dniu w pracy. Lokalizacja Starej Cegielni to połączenie zalet płynących z życia w mieście oraz na przedmieściach. Z jednej strony blisko do centrum, z drugiej zaś z dala od zgiełku.Ciszę i spokój zagwarantuje mieszkańcom sama charakterystyka osiedla – niski stopień zagęszczenia, niewysoka zabudowa oraz maksymalnie 2-3 sąsiadów na piętrze. Należy podkreślić, że drugi etap inwestycji jest jeszcze bliżej zieleni i zarazem nieco dalej od ulicy Głogowskiej.

Foto: Poznań Kartuska Sp. z o.o. Sp.k.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl