Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
ANIMIR
poniedziałek, 11 grudzień 2017imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Ruszyła sprzedaż Starołęckiej Doliny II
2017-12-04
Ruszyła sprzedaż Starołęckiej Doliny II

Firma Budnex wprowadziła do sprzedaży drugi etap swojej poznańskiej inwestycji. W ramach Starołęckiej Doliny II przy ul. Śliskiej powstanie 88 mieszkań. Nowy budynek zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2019 roku.

Inwestycja powstaje na poznańskiej Starołęce. Wprowadzony do sprzedaży budynek to kolejny etap dużego projektu deweloperskiego, który zakłada wybudowanie w tym miejscu blisko 350 mieszkań. Prace przy realizacji inwestycji już trwają. – Obecnie wykonywane są już stropy nad kondygnacją garaży. Do końca roku powinniśmy także skończyć kondygnację parteru – mówi Damian Mirek, kierownik sprzedaży Budnex w Poznaniu. – Budynek już wyrósł z ziemi, więc to świetny moment, by wprowadzić inwestycję do oferty. Na tym etapie klienci widzą zarys budynku, w którym znajdą się ich przyszłe mieszkania – dodaje.

Drugi etap Starołęckiej Doliny architektonicznie będzie zbliżony do znajdujących się po sąsiedzku budynków z pierwszego etapu. W obiekcie, przypominającym kształtem literę L, o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 kondygnacji, powstanie 88 mieszkań. Wśród nich dostępne będą lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 33 do 76 mkw. Mieszkanie w tej lokalizacji można nabyć już od 5.800 zł brutto za mkw. Tak jak w poprzednich inwestycjach firmy Budnex, tak i tu jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, nawet stumetrowe. Warto w tym miejscu dodać, że do wszystkich, nawet tych najmniejszych lokali, przynależeć będą balkony. Sam budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy a także instalację domofonową, internetową i telewizyjną. Ponadto w przyziemiu inwestycji powstanie 25 indywidualnych garaży.To, na co zawsze zwracają uwagę kupujący nowe mieszkanie, to infrastruktura komunikacyjna. W tym przypadku warto zauważyć, że w sąsiedztwie Starołęckiej Doliny ma powstać nowa linia tramwajowa od Ronda Żegrze do planowanej pętli przy ul. Falistej. Pierwszy z etapów tej sporej inwestycji rozpoczął się już w październiku. To prace związane z rozbudową ulicy Unii Lubelskiej na odcinku od nowo projektowanej pętli tramwajowo – autobusowej do połączenia z istniejącym układem drogowym. Docelowo w sąsiedztwie przystanków i pętli mają powstać również parkingi rowerowe typu Bike&Ride. Cały projekt będzie realizowany w kilku etapach, a jego zakończenie przewidziane jest na 2022 r.

Dodatkowo przyszłych mieszkańców Starołęckiej Doliny, jak i pobliskiego osiedla domów jednorodzinnych powinien zainteresować fakt, że firma Budnex w ramach budowy osiedla zmodernizuje drogę dojazdową do inwestycji od strony ul. Maya.

Zainteresowani mieszkaniami, które jeszcze w tym roku będą gotowe do odbioru, powinni zastanowić się nad lokalami z pierwszego etapu inwestycji. W ofercie dewelopera nadal są mieszkania o powierzchni od 35,5 do 72,5 mkw.

Foto: BUDNEX


reklama
Lokale usługowe - zakup z zyskiem
Oprocentowanie długoterminowych lokat bankowych, będące na poziomie ok. 1,9-2% w skali roku, raczej nie zachęca do odkładania nadwyżek finansowych w tych instytucjach. Alternatywą staje się zakup nieruchomości. Szukając sposobu na lokatę kapitału, warto pomyśleć o inwestycji w lokale nie tylko mieszkaniowe, ale też usługowe. Jak pokazują raporty, rentowność wynajmu takich powierzchni może sięgnąć nawet 10%.
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską.
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl