Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
Proxin
środa, 22 listopad 2017imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Nowe mieszkania w Poznaniu - startuje „Polanka Milczańska”
2017-11-13
Nowe mieszkania w Poznaniu - startuje „Polanka Milczańska”

Rusza sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości przy ul. Milczańskiej 3. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5.950 zł / mkw.

Już wkrótce na terenie Łaciny powstanie nowoczesny, 5-piętrowy budynek z 232 mieszkaniami. Jego kształt utworzy wewnątrz duży dziedziniec, którego rozmiary są rzadko spotykane w nowoczesnych inwestycjach. - Znaczące odległości pomiędzy poszczególnymi skrzydłami budynku zapewnią mieszkańcom najwyższy poziom komfortu i poczucie intymności. Na dziedzińcu pojawią się drzewa, zielone klomby, ławki i plac rekreacyjny – wszystko to sprawi, że sąsiedzkie życie będzie urozmaicone i miłe – mówi Joanna Krajewska, kierownik sprzedaży Budimeksu Nieruchomości w Poznaniu.

Do budynku będzie można dostać się poprzez reprezentacyjne foyer, w którym znajdzie się pomieszczenie administracji i ochrony. Wejścia do poszczególnych klatek będą usytuowane od strony dziedzińca. Taki układ ma wpłynąć na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.

Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz indywidualne schowki. Dla miłośników jednośladów zaplanowano natomiast dwie rowerownie.- Zadbaliśmy o to, by inwestycję wyróżniał duży przekrój metrażowy mieszkań. Zaprojektowane zostały zatem zarówno ustawne, małe mieszkania 2-pokojowe, jak i apartamenty o dużej powierzchni, coraz rzadziej spotykane na rynku mieszkaniowym. Jesteśmy przekonani, że w tak doskonalej lokalizacji i przy takim szerokim wyborze, każdy zainteresowany znajdzie dla siebie wymarzone mieszkanie – dodaje Joanna Krajewska.

„Polanka Milczańska” to budynek, w którym znajdą się zarówno 35-metrowe kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe od 31 do 81 mkw., a także mieszkania pięciopokojowe o metrażach od 95 do 102. Większość ma balkon, loggię lub ogródek.

Łacina to świetnie rozwinięta infrastruktura oraz komunikacja. W niewielkiej odległości znajdują się także dwie galerie handlowe. Nie bez znaczenia dla popularności lokalizacji jest także bliskość jeziora Maltańskiego i otaczających go terenów rekreacyjnych.

Zakończenie inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2019 roku. Budynek został zaprojektowany przez Studio Lisiak.

Foto: Budimex Nieruchomościreklama
Lokale usługowe - zakup z zyskiem
Oprocentowanie długoterminowych lokat bankowych, będące na poziomie ok. 1,9-2% w skali roku, raczej nie zachęca do odkładania nadwyżek finansowych w tych instytucjach. Alternatywą staje się zakup nieruchomości. Szukając sposobu na lokatę kapitału, warto pomyśleć o inwestycji w lokale nie tylko mieszkaniowe, ale też usługowe. Jak pokazują raporty, rentowność wynajmu takich powierzchni może sięgnąć nawet 10%.
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską.
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl