Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
targi Nowy Adres 2017_2
sobota, 19 sierpień 2017imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Nowy budynek w centrum Poznania
2017-06-13
Nowy budynek w centrum Poznania

Stylowy apartamentowiec przy ulicy Towarowej 37 jest już gotowy. Wprowadzają się do niego pierwsi mieszkańcy.

Obiekt wybudowany przez poznańskiego dewelopera, firmę Ataner, ma 17 kondygnacji: na pierwszych 5-ciu znajdują się powierzchnie biurowe, a na kolejnych 12-tu mieszkania. Na sprzedaż pozostało jeszcze kilka mieszkań, które można kupić w cenie od 8600 zł/m2. Obecnie trwają odbiory i do budynku wprowadzają się pierwsi lokatorzy, którzy mogą się już cieszyć mieszkaniem w samym centrum Poznania.

Lokale są przestronne, posiadają duże okna i balkony. Obiekt będzie monitorowany, a także będzie posiadał recepcję. Pod ziemią został wybudowany dwupoziomowy parking. Budynek jest znakomicie zlokalizowany: naprzeciw dworca kolejowego PKP Poznań Główny, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Karola Marcinkowskiego. Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Ale to nie koniec inwestycji przy Towarowej. W bezpośrednim sąsiedztwie Ataner rozpoczął już kolejną inwestycję: 22- kondygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny, także zaprojektowany przez Ewę i Stanisława Sipińskich.Foto: Ataner


reklama
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską.
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna.
Cztery łapy to lubią. Profesjonalny parking dla psów w Poznaniu
Tego w Poznaniu jeszcze nie było. Właśnie powstał pierwszy profesjonalny parking dla psów na terenie Parku Handlowego Franowo, tuż obok sklepu IKEA. Właściciele czworonogów już nie muszą głowić się co zrobić ze swoim pupilem gdy wybierają się na zakupy do miasta.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl