Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
ANIMIR
poniedziałek, 11 grudzień 2017imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Nowy budynek w centrum Poznania
2017-06-13
Nowy budynek w centrum Poznania

Stylowy apartamentowiec przy ulicy Towarowej 37 jest już gotowy. Wprowadzają się do niego pierwsi mieszkańcy.

Obiekt wybudowany przez poznańskiego dewelopera, firmę Ataner, ma 17 kondygnacji: na pierwszych 5-ciu znajdują się powierzchnie biurowe, a na kolejnych 12-tu mieszkania. Na sprzedaż pozostało jeszcze kilka mieszkań, które można kupić w cenie od 8600 zł/m2. Obecnie trwają odbiory i do budynku wprowadzają się pierwsi lokatorzy, którzy mogą się już cieszyć mieszkaniem w samym centrum Poznania.

Lokale są przestronne, posiadają duże okna i balkony. Obiekt będzie monitorowany, a także będzie posiadał recepcję. Pod ziemią został wybudowany dwupoziomowy parking. Budynek jest znakomicie zlokalizowany: naprzeciw dworca kolejowego PKP Poznań Główny, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Karola Marcinkowskiego. Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Ale to nie koniec inwestycji przy Towarowej. W bezpośrednim sąsiedztwie Ataner rozpoczął już kolejną inwestycję: 22- kondygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny, także zaprojektowany przez Ewę i Stanisława Sipińskich.Foto: Ataner


reklama
Lokale usługowe - zakup z zyskiem
Oprocentowanie długoterminowych lokat bankowych, będące na poziomie ok. 1,9-2% w skali roku, raczej nie zachęca do odkładania nadwyżek finansowych w tych instytucjach. Alternatywą staje się zakup nieruchomości. Szukając sposobu na lokatę kapitału, warto pomyśleć o inwestycji w lokale nie tylko mieszkaniowe, ale też usługowe. Jak pokazują raporty, rentowność wynajmu takich powierzchni może sięgnąć nawet 10%.
Duda Development stawia na inwestycje komercyjne
Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizuje projekty mieszkaniowe, jednak w jej centrum zainteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską.
Biuro z widokiem na biznes
Miejsce, w którym prowadzi się biznes, nie powinno być przypadkowe - wie o tym każdy przedsiębiorca. Biuro to przecież wizytówka firmy - miejsce, z którym kojarzona jest jakość i profesjonalizm oferowanych usług. Siedziba w samym centrum miasta, w nowoczesnym, kameralnym biurowcu, wydaje się być do tego celu wprost idealna.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl