Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
KM Building
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Do końca sierpnia internauci mogą głosować na najlepsze inwestycje deweloperskie 2017 roku!
2017-06-08
Do końca sierpnia internauci mogą głosować na najlepsze inwestycje deweloperskie 2017 roku!

Użytkownicy największej wyszukiwarki nowych nieruchomości w Polsce, po raz drugi, mają okazję ocenić i wybrać najbardziej atrakcyjne projekty deweloperskie roku. Prawie 1900 inwestycji mieszkaniowych czeka na ich głosy. Które projekty docenią internauci?

1 marca 2017 r. portal RynekPierwotny.pl rozpoczął głosowanie na najlepszą inwestycję, które pod koniec wakacji da nam odpowiedź, jakie projekty cieszą się największym zainteresowaniem i uznaniem potencjalnych klientów rynku mieszkaniowego. Warto wspomnieć, iż ubiegłoroczna edycja przyniosła rekordową ilość w postaci ponad 100 tys. oddanych głosów, na podstawie których wyłoniono 27 finalistów konkursu. W całej I edycji rankingu nagrodzono wówczas 70 projektów z ośmiu największych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Trójmiasto i Szczecin.

Zasady są proste

Internauci oceniają inwestycje pod względem trzech kluczowych kryteriów, najczęściej branych pod uwagę przy zakupie mieszkania tj. lokalizacji, architektury i stosunku ceny do standardu. Każda osoba może tylko raz dziennie oddać anonimowy głos na daną inwestycję, kierując się wyłącznie własną opinią, wyrobioną na podstawie doświadczeń z deweloperem, zapoznaniu się z informacjami i wizualizacjami oferty na portalu RynekPierwotny.pl lub po osobistej wizycie na inwestycji. Tym samym użytkownicy mają nieskrępowaną możliwość wypowiedzenia się, która inwestycja im się podoba, a która nie. To w przyszłości może rzutować na to, jakie projekty deweloperskie będą pojawiać się na rynku mieszkaniowym.

Rynek mieszkaniowy cały czas się zmienia

Deweloperzy budują coraz więcej lokali. Rok 2016 był trzecim z rzędu, w którym inwestorzy mieszkaniowi osiągnęli świetne wyniki sprzedaży i bili rekordy pod względem ilości oddanych mieszkań w największych polskich miastach. Coraz częściej zaczynają także reagować na potrzeby potencjalnych klientów, zmieniając swoją dotychczasową ofertę i wprowadzając do niej ciekawe rozwiązania m.in. technologię „smart home”, elementy eko-technologii, domy pasywne czy proponując specjalnie dostosowane mieszkania dla seniorów.

Konkursy, takie jak Ranking najlepszych inwestycji deweloperskich 2017, to kolejna szansa, aby osoby planujące zakup mieszkania mogły podzielić się swoją opinią i tym samym dać jasny sygnał, które inwestycje zasługują na uwagę, doceniając przy tym deweloperów wdrażających ciekawe i rzadko spotykane rozwiązania. Same firmy budujące mieszkania mogą dzięki temu otrzymać cenne wskazówki do wykorzystania w swoich nowych i planowanych projektach.
Jak zagłosować?

1. Wejdź na stronę RynekPierwotny.pl

2. Wybierz inwestycję z lokalizacji, w której szukasz mieszkania

3. Oceń ją przez specjalny formularz widniejący w widoku każdej inwestycji

Więcej o rankingu i regulaminie dowiesz się na: http://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji-2017.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl