Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
Proxin
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Targi Grupy SBS za nami
2017-05-15
Targi Grupy SBS za nami

Przedstawiamy wypowiedzi wystawców biorących udział w największym, branżowym wydarzeniu roku. 


Damian Majer, dyrektor ds. sprzedaży krajowej Ferro

Jest to jedna z większych i ważniejszych imprez w kalendarzu branżowym. Biorąc pod uwagę naszą ofertę, bliski kontakt z instalatorami jest niezwykle dla nas istotny. Targi to jednak nie tylko okazja, by zaprezentować wspomnianą ofertę, ale też by zebrać informację zwrotną na temat zastosowania różnych produktów w instalacjach domowych. Jest to wyjątkowa okazja, by spotkać się z instalatorami, którzy tłumnie odwiedzają te Targi oraz z naszymi partnerami, udziałowcami Grupy SBS.Arkadiusz Typiak, szef regionu małopolska w Grupie Armatura

Tutaj trzeba być zarówno ze względów wizerunkowych, jak też po to, by mieć okazję zapoznać klientów z tym, co mamy nowego. Tu przyjeżdża wielu klientów instalacyjnych. Jesteśmy firmą, która działa na wielu polach, a na Targach mamy okazję zaprezentować segment rozwiązań istotnych z punktu widzenia instalatora. W tym m.in. nowe zawory czy nowy oddolnie zasilany grzejnik, który dostarczamy w ramach marki Keller wyłącznie dla Grupy SBS.

Waldemar Wojtaszek, menadżer regionu łódzkiego w firmie KAN

Tak jak wszyscy, chcemy pozyskiwać nowych klientów, a to jest przede wszystkim impreza dla ludzi pracujących z Hurtowniami Grupy SBS. Udział w tych Targach jest więc okazją do poszerzenia zasięgu rynkowego i pozyskania nowych klientów, którzy np. dopiero niedawno zaczęli współpracę z Hurtowniami Grupy. W ofercie naszej firmy na przełomie roku pojawia się wiele nowości, więc to wiosenne spotkanie to doskonała okazja, by je komunikować. Pokazujemy, że z naszej strony instalatorzy zawsze mogą liczyć na wsparcie przy poznawaniu nowych produktów.

Andrzej Szewczuk, key account manager w Grupie Rovese

Staramy się uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Grupę SBS. Kluczowa jest dla nas współpraca z firmami instalacyjnymi, ponieważ nasz produkt do klienta końcowego bardzo często dociera właśnie poprzez decyzję tego specjalisty. Wydarzenie takie jak Targi Grupy SBS to miejsce, w którym możemy spotkać się z naszym prawie końcowym odbiorcą, tym, który ostatecznie z naszym produktem pracuje.

Tomasz Krawczyk, doradca techniczny Magnaplast

Wystawiamy się tu od lat i od lat z Grupą SBS pracujemy. Wielką wartością Targów jest przede wszystkim grono ludzi, którzy je odwiedzają. Skala odwiedzin i to, że są to naprawdę specjaliści z branży, wyróżnia te Targi na tle innych wydarzeń. Niejednokrotnie są to ludzie nam już znani, profesjonaliści, z którymi rozmawiamy bardziej koleżeńsko i merytorycznie niż handlowo.

Przemysław Gątnicki, zastępca dyrektora handlowego Deante

Wymiar handlowy, edukacyjny, ale też wizerunkowy to aspekty, które decydują o tym, że trzeba na Targach Grupy SBS się pojawić. Tu się przyjeżdża z ofertą dla konkretnej grupy odbiorców. Dla nas jest to też szansa na przekazanie w ciągu zaledwie dwóch dni nowych informacji dla dużego grona instalatorów. To dobre miejsce, by zaznajomić instalatorów z nowościami – oni chętnie przychodzą, by zobaczyć coś, czego jeszcze nie znają. Taka formuła Targów jest jak najbardziej trafiona.

Andrzej Zarębski, kierownik ds. produktu budownictwo mieszkaniowe Grundfos

Kontakt z tak szeroką i sprofilowaną grupą instalatorów, jaka trafia na te Targi, jest dla nas bardzo ważny. Z jednej strony możemy pokazać nowości i ułatwienia, które podnoszą komfort pracy, z drugiej – dostać informację zwrotną na temat tych rozwiązań, które już są w ofercie. Wydaje mi się, że tę imprezę wyróżnia to, że wielu instalatorów przyjeżdża ze swoimi opiekunami z Hurtowni, z tymi ludźmi, którzy na co dzień z nimi współpracują. W związku z tym relacje na miejscu są bardzo bliskie i koleżeńskie. Dla nas to jest wielka szansa, by dowiedzieć się, jak mamy pracować, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów.

Sebastian Woźniak, dyrektor działu techniki budowlanej w firmie Wilo

Firma Wilo od lat kładzie nacisk na bezpośredni kontakt z klientem. Co roku organizujemy szkolenia w kilkunastu miastach Polski, w których biorą udział tysiące instalatorów. Targi SBS to okazja do ponownego spotkania wielu z tych osób, wymiany doświadczeń, przedstawienia nowości w ofercie produktowej albo po prostu odświeżenia przyjaznych kontaktów. To, co wyróżnia tę imprezę, to tłum instalatorów! I to jest ich największa zaleta, przecież po to jest tutaj większość dostawców. Do tego cenna jest możliwość spotkania się z przedstawicielami Hurtowni z całej Polski w jednym miejscu. Wypowiedzi wystawców biorących udział w największym, branżowym wydarzeniu roku.

Foto: materiały prasowe OrganizatoraO nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl