Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
DOM EKO Polanka 2018
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

moje konto
rejestracja-logowanie


« wróć
Targi Grupy SBS
2017-03-23
Targi Grupy SBS

6. Targi Grupy SBS odbędą się w dniach 25-26.04.2017 r. w Strykowie k. Łodzi. Swoją ofertę będzie prezentowało na nich ponad 100 największych marek z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych. Zobacz, kogo będzie można spotkać na Targach oraz jak za darmo dojechać na to ważne wydarzenie.

Lista wystawców

Jako, że na Targach Grupy SBS 2015 zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych firm, w roku 2017 znacznie zwiększono targową przestrzeń, która wynosi obecnie 2.500 m2.

Dzięki temu na najbliższych targach będzie można spotkać ponad 100 wystawców. Pełna lista firm, które zadeklarowały swój udział w imprezie, znajduje się na stronie: www.grupa-sbs.pl/targi/targi-grupy-sbs-2017/wystawcy.

Instalatorze–przyjedź za darmo

Jeśli jesteś branżowym fachowcem: instalatorem czy projektantem, – zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowego dojazdu autobusem. Wystarczy, że zgłosisz się do najbliższej Hurtowni Grupy SBS (pełna lista hurtowni wraz z danymi kontaktowymi znajduje się na: www.grupa-sbs.pl/hurtownie ) i wyrazisz chęć uczestnictwa w Akcji Autokarowej Grupy SBS. Pracownicy poinformują Cię o wszystkich szczegółach dotyczących wyjazdu.Uczniu, Studencie–skorzystaj z dofinansowania na dojazd

Jeśli jesteś uczniem lub studentem kształcącym się w branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej lub sieci zewnętrznych, – możesz liczyć na zwrot części kosztów dojazdu na Targi Grupy SBS. Wystarczy, że wraz z nauczycielem czy wykładowcą zbierzesz grupę minimum 15 osób ze swojej szkoły lub uczelni, a następnie wyślesz mail ze zgłoszeniem na adres: o.gretka@grupa-sbs.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dokładne warunki dofinansowania, w tym jego maksymalną kwotę i sposób uzyskania. Wszelkie informacje dostępne są też pod numerem telefonu: 532 958 998.

Więcej informacji o targach

Kolejne informacje dotyczące Targów Grupy SBS, w tym te dotyczące godzin otwarcia hal targowych, przygotowywanych dodatkowych atrakcji czy mediów, które objęły Targi Patronatem Medialnym, pojawią się już wkrótce na stronie: www.grupa-sbs.pl/targi/targi-grupy-sbs-2017/o-targach. Zachęcamy do regularnego śledzenia newsów!Foto: materiały prasowe Organizatora

Grupa SBS – jedna z największych sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych w Polsce. Zrzesza ponad 90 Hurtowni Partnerskich, dysponując łącznie prawie 180 punktami handlowymi. Współpracuje z 220 dostawcami, wśród których są największe firmy branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. W jej ofercie znajduje się ponad 365 tysięcy markowych produktów uznanych firm, w tym artykuły marek należących do SBS: Keller, Delfin i Nanopanel.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl