Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w "Polityce Prywatności". X
ag dom system
piątek, 20 kwiecień 2018imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław
moje konto
rejestracja-logowanie

 1. Jak dodać ogłoszenie Nieruchomość?
  Aby dodać ogłoszenie do portalu Terazdom.info, należy najpierw dokonać rejestracji, następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie na link wysłany na adres e-mail. Po zalogowaniu się do: Moje konto, istnieje możliwość dodawania swoich ogłoszeń. Po dodaniu ogłoszenia, należy wybrać jeden z pakietów, w jakim będzie ukazywać się Twoje ogłoszenie. W przypadku wyboru pakietów płatnych, należy wybrać sposób płatności i dokonać wpłaty na konto Sempres Sp. z o.o.

 2. Jak dodać firmę do katalogu firm?
  Aby dodać firmę do portalu Terazdom.info, należy najpierw dokonać rejestracji, następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie na link wysłany na adres e-mail. Po zalogowaniu się do: Moje konto, istnieje możliwość dodania swojej firmy do katalogu firm. Po dodaniu firmy, należy wybrać jeden z pakietów, w jakim będzie ukazywać się wizytówka Twojej firmy. W przypadku wyboru pakietów płatnych, należy wybrać sposób płatności i dokonać wpłaty na konto Sempres Sp. z o.o.

 3. Czy rejestracja jest obowiązkowa?
  Aby dodawać ogłoszenia, należy być zalogowanym.

 4. Jak można zmienić dane w swoim ogłoszeniu/firmie?
  Zmian w dodanych ogłoszeniach/wpisach firm można dokonać w zakładce: Moje konto. Po wejściu w zakładkę: Moje konto, klikamy: Zobacz, przy typie ogłoszenia, a następnie po ukazaniu się ogłoszenia/firmy, klikamy: Edytuj.

 5. Jak wykupić pakiet płatny, kiedy mam już dodane ogłoszenie lub firmę?
  W tym celu należy wejść do zakładki: Moje konto, następnie wybrać: Zobacz, przy danym typie ogłoszeń. Po ukazaniu się Twoich ogłoszeń/firm, należy kliknąć: Przedłuż pakiet. Po wybraniu pakietu, należy dokonać płatności. Twoje ogłoszenie/firma będzie wyświetlane w pakiecie płatnym, dopiero po odnotowaniu wpłaty na konto SempresSp. z o.o.


O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl