Grambet
poniedziałek, 11 grudzień 2017imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy
moje konto
rejestracja-logowanie

Wydawca portalu i tygodnika budowlano – mieszkaniowego poszukuje pracowników do działu handlowego.

Handlowiec / Dział Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Region: Wielkopolska

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

- realizowanie celów sprzedażowych,

- spotkania i negocjacje z kontrahentami,

- przygotowywanie ofert handlowych i ich prezentacja,

- raportowanie.

Wymagania:

- doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów min. 1 rok,

- doświadczenie w sprzedaży reklamowych produktów internetowych - atutem

- wykształcenie min. średnie,

- komunikatywność, zaangażowanie, konsekwencja, wytrwałość,

- aktywne prawo jazdy kat. B,

- znajomość pakietu MS Office, maila, internetu – niezbędne!

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pensję + prowizję, zależną od wyników sprzedaży,

- samochód służbowy do dyspozycji w czasie pracy.

Sempres Sp. z o.o.

Ul. Straży Ludowej 9

60-465 Poznań

CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres:

biuro@terazdom.info

z dopiskiem - PRACA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

O nasPartnerzyReklama         Praca u nasRegulaminyKontaktPomoc
[CMS] by cdweb.pl